ZADBAMY O TWÓJ UŚMIECH

 

Kopalnia wiedzy i doświadczenia

 

                     Poniedziałek    14-19

                     Wtorek             14-19

                     Środa                  8-14

                     Czwartek            8-14

 

                     Tel. +48 608 494 083,

                            +48 512 937 620,

                            (32) 726 15 28

 

 

 

  

O Nas

 


Jesteśmy zespołem lekarzy, który specjalizuje się w różnych dziedzinach stomatologii. Pracujemy  razem  i dbamy by usługi, które świadczymy były realizowane profesjonalnie i z najwyższą starannością,  a każdy nasz pacjent cieszył się zdrowym uśmiechem.

 

 

Lekarz stomatolog Ewa Krytowska

Specjalista stomatologii ogólnej

Absolwentka kierunku lekarsko-stomatologicznego Akademii Medycznej im. Mikołaja Kopernika w Krakowie, studia ukończyła z wyróżnieniem. Z wielką pasją zajmuje się leczeniem zachowawczym, stomatologią estetyczną i protetyką. Prywatnie uwielbia filmy, dobrą muzykę, sport, odpoczynek na łonie natury oraz spotkania z przyjaciółmi.

 

 

 

 

 

Lekarz dentysta Joanna Krytowska


Absolwentka studiów lekarsko-dentystycznych Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, które ukończyła z wyróżnieniem. W gabinecie zajmuje się przede wszystkim pacjentami, którzy potrzebują pomocy z zakresu periodontologii, chirurgii stomatologicznej oraz implantologii. Zainteresowania: wioślarstwo, koszykówka, zdrowy tryb życia, nauka języków obcych i spotkania ze znajomymi.

 

 

 Jesteśmy partnerami:

 

Krakw Kings
 
 

 

 

Pytania do nas?